پاراوان چوبی | آسمان مجازی | چاپ روی طلق | چاپ روی پلکسی | چاپ روی چرم | چاپ روی ام دی اف

پاراوان چوبی - دیوار جدا کننده چوبی تاشو

اگر مایلید بخشی از فضای یك اتاق را بدون نیاز به ساخت و ساز جدا كنید یكی از بهترین راهكارها استفاده از پاراوان یا دیوارك است.

پاراوان چوبی، جداکننده چوبی یا دیوار تاشو یكی از تفكیك كننده های ساده و زیبا است كه به راحتی می توان به وسیله آن بخشی از فضای یك اتاق، مطب پزشکی، سالن و یا هر قسمتی از محیط را جدا كرد. ضمن اینكه متحرك بودن پاراوان این امكان را به ما می دهد كه در مواقع لازم آن را جمع كنیم و یا جای آن را تغییر دهیم و یا اینکه فضای خود را به حالت قبل برگردانیم.

هنرکده کوثر تولید کننده پاراوان در انواع مختلف می باشد ، شما می توانید طرح پاراوان مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا روی پاراوان چاپ شود تا پاراوان اختصاصی خود را داشته باشید.

کانال تلگرام پاراوان             paravankosar@

پاراوان

آسمان مجازی (sky virtual)

کار کردن در فضای باز و زیر آسمان بسیار جذاب است، اما این نوع کار کردن برای بسیاری از مشاغل امکان پذیر نیست. این روش برای افرادی که در ساختمان های اداری پشت میز خود نشسته اند عملی نیست.

آسمان مجازی یا سقف کاذب درخشان، یک جعبه نوری است که تصویری از ابرها در آن در حال حرکت هستند و محیط کار لذت بخشی را برای کارمندان و کارکنان یک شرکت به همراه خواهد داشت.

سقف کاذب آسمان مجازی پویا، احساس خوشایندی به کسانی که زیر آن کار می کنند می دهد.

در آسمان مجازی واقعی، با نور پردازی، تصویری از آسمان را مشاهده می کنید که باد ابرها را حرکت می دهد و به کسی که زیر آن قرار دارد احساس وسعت مکان و کار کردن در خارج از محیط کار و یا منزل را برای او تداعی می کند، به طوری که فرد تصور می کند در خارج از محیط کار و یا منزل و زیر آسمان قرار دارد. کار کردن زیر آسمان مجازی تاثیر فراوانی در روحیه افراد ایجاد می کند.

کانال تلگرام نمونه طرح ها        asmkosar@

نمونه آسمان مجازی

آسمان مجازی

چاپ روی طلق

هنرکده کوثر با دارا بودن دستگاه چاپ مستقیم روی اشیاء از جمله چاپ روی طلق و چاپ روی پلکسی و چاپ روی چرم و چاپ روی ام دی اف (MDF) توان تولید و فروش تایل های آسمان مجازی، پرده های پاراوان را برای مشتریان و همکاران محترم فراهم نموده است، چاپ آسمان مجازی روی طلق و یا چاپ بر روی پرده های پاراوان به علت چاپ مستقیم تا دو سال توسط هنرکده کوثر ضمانت می شود.

چاپ روی طلق در دکوراسیون داخلی، لایت باکس ها (جعبه های نور)، آسمان مجازی، پشت شیشه آکواریوم ها، قاب عکس ها، استند های نمایشگاهی، تابلوهای فروشگاه ها و شرکت ها و مغازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ روی طلق

چاپ روی پلکسی

هنرکده کوثر با دارا بودن دستگاه چاپ مستقیم روی اشیاء از جمله چاپ روی طلق و چاپ روی پلکسی و چاپ روی چرم و چاپ روی ام دی اف (MDF) توان تولید و فروش تایل های آسمان مجازی، پرده های پاراوان را برای مشتریان و همکاران محترم فراهم نموده است، چاپ روی پلکسی، چاپ آسمان مجازی روی طلق و یا چاپ بر روی پرده های پاراوان به علت چاپ مستقیم تا دو سال توسط هنرکده کوثر ضمانت می شود.

چاپ روی پلکسی در دکوراسیون داخلی، لایت باکس ها (جعبه های نور)، آسمان مجازی، پشت شیشه آکواریوم ها، قاب عکس ها، استند های نمایشگاهی، تابلوهای فروشگاه ها و شرکت ها و مغازه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چاپ روی پلکسی

چاپ روی چرم

هنرکده کوثر با دارا بودن دستگاه چاپ مستقیم روی اشیاء از جمله چاپ روی چرم، چاپ روی ام دی اف (MDF)، چاپ روی طلق ، چاپ روی پلکسی توان چاپ بر روی چرم را داراست و بستر مناسبی را برای مشتریان و همکاران محترم فراهم نموده است،چاپ روی چرم، چاپ روی ام دی اف MDF ، چاپ آسمان مجازی روی طلق و یا چاپ بر روی پرده های پاراوان به علت چاپ مستقیم تا دو سال توسط هنرکده کوثر ضمانت می شود.

چاپ روی چرم در صنایع کیف و کفش و تمام صنایعی که در آن از چرم استفاده می شود کاربرد دارد.

چاپ روی چرم در تهران توسط هنرکده کوثر صورت میگیرد.

چاپ چرم

درباره ما

هنرکده کوثر پاراوان چوبی

هنرکده کوثر تولید کننده پاراوان چوبی فعالیت خود را از سال 92 آغاز نمود ،سپس با خرید دستگاه چاپ شروع به تولید پاراوان با چاپ طرح اختصاصی مشتریان نمود، هنرکده کوثر با دارا بودن دستگاه چاپ آماده همکاری با همکاران محترم می باشد.خدمات ما چاپ آسمان مجازی ، چاپ روی طلق، چاپ روی پلکسی، چاپ روی چرم و چاپ روی MDF  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد

آدرس :

آدرس کارگاه و نمایشگاه :
تهران نعمت آباد -میدان ثارالله- شهرک احمدیه - انتهای کوچه سوم - روبروی مدرسه الغدیر پلاک 70
تلفن تماس :    55830209 - 021
تلگرام : 09214022429
همراه : 09124042429
ایمیل : kosarart.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 9 صبح الی 5 بعد از ظهر